Rreth Nesh

Më shumë se një hotel.

About Us

Rreth Hotel Otto

I vendosur në Ksamil, 200 m nga plazhi i Ksamilit, Otto Hotel ofron akomodim me WiFi falas dhe parkim privat falas. Prona ndodhet rreth 500 m nga plazhi i Bora Bora, 600 m nga plazhi i Ksamilit 7 dhe 2.9 km nga Parku Kombëtar i Butrintit. Dhomat janë të pajisura me një ballkon. Në hotel, çdo dhomë ka një gardërobë dhe një TV me ekran të sheshtë. Duke shfaqur një banjo private me bidet dhe tualetin falas, dhomat në Otto Hotel ofrojnë gjithashtu një pamje të qytetit. Dhomat e ftuar në akomodim përfshijnë ajër të kondicionuar dhe një tavolinë. Gjuhët që fliten në recepsion përfshijnë anglisht dhe shqip. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar i Korfuzit, 93 km nga Otto Hotel.

NE JEMI KËTU PËR JU

Shërbimet Tona

+

Klientë Të Kënaqur

+

Dhoma

+

Eksperiencë

+

Mëngjese Të Shërbyer

Vlerësime


Çfarë thonë klientët tanë: